Kostrzewski Tomasz

Guzew, Babichy, Okręg nr 13


Nazywam się Tomasz Kostrzewski. Mam 35 lat.

Urodziłem się w Bydgoszczy. Jestem mężem cudownej żony i ojcem wspaniałych bliźniaków.

Z wykształcenia jestem inżynierem zarządzania i inżynierii produkcji, jednak na co dzień pracuję w banku w Departamencie Utrzymania Ciągłości Usług IT w Warszawie jako ekspert ds. procesów informatycznych. Mimo że oficjalnie zatrudniony jestem w Warszawie, to jednak większość czasu pracuję zdalnie w domowym zaciszu.

W wolnych chwilach, uciekając od pracy i obowiązków, uwielbiam jazdę na rowerze po okolicznych lasach oraz wyjazdy w góry na zjazdy rowerowe. Zjeżdżanie naturalnymi ścieżkami pełnymi kamieni, głazów i korzeni sprawia, że oczyszczam swój umysł od stresów i niepokojów, ponieważ liczy się tylko to, co na ścieżce. By zjechać na dół w jednym kawałku.

Przeprowadziłem się do Babich wraz z rodziną po powiększeniu się naszej gromadki. Znaleźliśmy tu z rodziną wszystko, czego potrzebowaliśmy – ciszy, spokoju, przestrzeni i natury. To był strzał w dziesiątkę i najlepszy zakup w naszym życiu.

Dlatego też, ponieważ jestem mieszkańcem tutejszego regionu, zależy mi na jego rozwoju i ciągłej poprawie jakości życia i relacji między sąsiadami.

Zacząłem od aktywnego działania na rzecz wspólnoty mieszkaniowej. Praca z najbliższymi sąsiadami dała mi wiele satysfakcji i przyjemności, dlatego też postanowiłem poszerzyć horyzonty i wyjść poza ogrodzenie osiedla.

Jestem osobą z wielkim zapałem do pracy i chęcią wprowadzania zmian, których sąsiedzi chcą i oczekują. Chcę zrobić to dla innych. Chcę też zrobić to dla mojej rodziny, by dzieci dorastały i żyły w jak najlepszych warunkach oraz by miały w okolicy wszystko, czego potrzebują do jak najlepszego rozwoju.

Z tych powodów w 2023 roku podjąłem decyzję o ubieganiu się o rolę radnego w Naszej Gminie. Jestem osobą niezależną i bezpartyjną. Nie mam nad sobą prezesa, który mówić mi będzie jak mam głosować, albo jakimi sprawami mam się zająć.

Zajmować się będę tym, czego oczekiwać będą ode mnie sąsiedzi.

Moje postulaty:

1. CHODNIK Z BABICH DO PASAŻU HANDLOWEGO

2. REMONT SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MIEJSCOWOŚCI GUZEW

3. PRZYSZKOLNY PLAC ZABAW/BOISKO

4. AUTOBUS SZKOLNY

5. INTEGRACJE SPOŁECZNE

6. LOKALNY RYNEK

7. WSPARCIE DLA OSP

8. FUNDACJA DLA OPIEKUNÓW DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH

9. SPRZĄTANIE ŚWIATA

10. INWESTYCJE W ŚRODOWISKO

11. BUDOWA PARKU ROWEROWEGO W GUZEWIE

więcej na: www.tkostrzewski.pl